Dead Can Dance - Sea BorneDownload videos:


Artist: Dead Can DanceAlbum: Dionysus (2018)-------------------------------------------------------------------------------Buy the album here:-----------------------------------------------------------------------------------------------------DISCLAIMER: I do not own anything in the video, including the audio and picture. The credits go to the respective owners. This video is made for promotion only, and will not be used for profiTags:
Dead Can Dance Dead Can Dance Dionysus Dead Can Dance Sea Borne


Amunraja - Joey Gage
I grew up on the album Passage of Time and have since started making world-influenced electronic music. This new stuff really hits the spot!
CIVITILLOVIC
goosebumps
Carlos Pires
Another Great álbum! ❤❤❤
Jasmina Markovic
!!!
Marcin Koszczyński
Zacząłem słuchać DCD w wieku 15 lat. Dzisiaj mam ich 20 więcej. Ostatni teledysk (The Mountain) bardzo mnie zaniepokoił. Kupiłem więc szybko winyla. Nie jestem jakimś znawcą muzyki, więc spróbuję ograniczyć się do swoich odczuć. Jestem smutny i zdumiony a całość mieszanych uczuć zakraplana jest złością. Umysł ludzki ma szczególny pociąg do przesady — słychać to w dźwiękach i czuć w serduchu na tej płycie. Sea Borne równie dobrze mógłby znaleźć się na krążku Balkan Beat Box czy naszego krajowego Żywiołaka z tą różnicą, że nie miałbym do nich żadnych pretensji. Szkoda kurde. Troski to chyba faktycznie połowa drogi do dumnej i szlachetnej starości. Oddany fan mimo wszystko, bo tatuażu zmazać nie mogę, a i bilet na koncert w 2019r. mam i nikomu nie oddam! m.
Marie O.
Cet album est une splendeur, une transe du début à la fin.
Maru Parada A
This one reminds me a little of Popol Vuh's Nosferatu
birol kurt
Hearing this music, Dionysus must have been more than eager to get out of the sea.
didi
in trance!
hotepius
pure magic!🌟👌